Druk wielkoformatowy


DRUK WIELKOFORMATOWY


Reklama wielkoformatowa świetnie sprawdza się zarówno w kampaniach wizerunkowych jak i produktowych. Dzięki możliwości tworzenia wielkoformatowych wydruków, Państwa reklama jest w stanie dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców, a idealana jakość wydruku, którą proponujemy, pozwala na uzyskanie oczekiwanego wrażenia.

Najbardziej popularne pozycje z naszej oferty druku wielkoformatowego w naszym sklepie.

BANERY Banery reklamowe to ekonomiczna i widoczna forma reklamy. Najczęściej eksponowane są  na ścianach budynków, ogrodzeniach, nad traktami komunikacyjnymi. Banery reklamowe mogą  mieć dowolny format i kolorystykę.
Druk jest mocno odporny na blaknięcie, ścieranie i warunki atmosferyczne. Baner może mieć dowolne wykończenie, wzmacniamy brzegi oraz oczkujemy banery.

Zobacz galerię naszych prac >

SZYLDY


Szyldy reklamowe to najpopularniejsza forma reklamy zewnętrznej. Najczęściej umieszczone na ścianach budynków i nad wejściem do firm i sklepów. Szyldy reklamowe mogą  mieć dowolny format i kolorystykę. Druk jest odporny warunki atmosferyczne. Szyldy wykonujemy standardowo na płytach PCV o grubości 3, 4 i 5 mm i na blasze 0,5 mm.
Billboard to wielki plakat drukowany na wodoodpornym papierze. Dedykowane są do ekspozycji zewnętrznych na specjalnych konstrukcjach. Posiadają trwały, atrakcyjny kolorystycznie wydruk.

DRUK NA FOLIACH

Druk na foliach posiada szereg możliwości zastosowania:
- na witryny sklepowe, biurowe, salonów sprzedaży
- na samochody
- na tablice reklamowe, szyldy, kasetony
- naklejki informacyjne, porządkowe, kierunkowskazy, znaki
- dekoracje, systemy oświetlenia, aranżacje wnętrz
- etykiety, obrandowanie produktów, półek sklepowych
W zależności od wyżej wymienionych zastosowań drukujemy na foliach przezroczystych,

matowych, błyszczących, jednostronnie przepuszczających światło (One way Vision), odblaskowych, Wydruki z folii mogą być wycinane w dowolne kształty.

">SYSTEMY WYSTAWIENNICZE

Posiadamy szeroki wybór nowoczesnych  systemów identyfikacji wizualnej:
- rollupy, pop-upy, ramki, stojaki, potykacze, tablice i oznakowania reklamowe, ścianki, flagi

Poniżej nasze przykładowe realizacje